Yapılandırılmış suyun bilimi

Yapılandırılmış suyun enerjisinin altında aslında quantum fiziği yatıyor. Aşağıda suyun yapılandırılmasının altında yatan bilimsel açıklamaları okuyabilirsiniz. Dr. Gerald Pollack tarafından bulunan Gaz Deşarj Görüntüleme Yöntemi (GDV) ile canlı ve cansız maddelerin barındırdığı manyetik alan enerjisini ölçümlemek mümkün. 


Gaz Deşarj Görüntüleme Yöntemi (GDV) enerji alanlarını ölçmede kullanılır. Evet, suyun da enerjisi var ve yukarıdaki resimde bunu görebilirsiniz. En solda filtrelenmiş su, ortada doğal kaynak suyu ve sağda ise kaynak suyunun NAT su yapılandırıcı araçla yapılandırıldıktan sonraki GDV ile çekilmiş resimleri var. Yapılandırılmış suyun enerjisi gözle görünür bir şekilde yüksek. İşte yapılandırılmış suyu içtiğimizde suyun bu enerjisinden faydalanıyoruz ve bu enerji bizim vücudumuza transfer oluyor. 

"Düşünün: İçinde daha fazla enerji barındıran suyu içmeyi tercih ederek vücudunuza da daha fazla enerji almış oluyorsunuz. Bu kadar basit ve etkileyici." 

Öncesi - Yapılandırılmış su içmeden – Sonrası
Suyu yapılandırınca suya enerji yükleniyor. Yüzde 10 ila 40 arasında daha fazla enerjiniz olsa ne yapardınız? Bu resimde sağdaki bedende yapılandırılmış suyun enerjisinin beden enerjisine katkısını görebilirsiniz.


Yapılandırılmış suyun kimyası ve fiziksel özellikleri

Elmas ile kömürün kimyasal yapısı her ikisinde de karbon bağlarından oluşur. Kimyasal özellikleri aynı olsa da, karbon bağı açılarının farklılığından dolayı çok farklı fiziksel özellikler gösterirler. Elmas parlak ve sertken, kömür siyah renk ve kırılgandır. Buradan yola çıkarsak eğer suyun Hidrojen-Oksijen-Hidrojen bağlarındaki açıyı da değiştirirsek suyun fiziksel özelliğini de değiştirmiş oluruz. Suyun kimyası değişmez ama fiziksel özellikleri değişir. Yapılandırılmış su moleküllerindeki bu enerji değişimi tüm toksinlerin nötralize olmasına sebep olur.

Soldaki nötr musluk suyu – toksin tutan yapıda. Aynı suyun sağda su yapılandırıcı birim ile yapılandırılmış hali - toksin tutmuyor.
Bu resimlerde suyun toksinleri nötralize etmesine yol açan H-O-H açısı değişmiş halini görebilirsiniz. İlk resim nötr musluk suyu örneği, 90derecelik açılar toksik maddelere işaret ediyor. İkinci resimde 90 derecelik açıların kaybolması toksinlerin nötralize edilmesine işaret ediyor. Bu yenilenen kristal yapısı Dr. Emoto’nun suyla yaptığı deneylerdeki güzel ve sağlıklı su kristallerine benziyor.

Daha fazla bilimsel açıklama için bu İngilizce sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yapılandırılmış suyun sağlığa faydası için tıklayınız.