Suyu yapılandırma yöntemleri

"Suyu her ne şekilde yapılandırmayı seçerseniz seçin doğayla uyumlu enerjik bir su içmek bedeninize iyi gelecektir."


suya daldıracağınız magnetik çubukla 3-5 dakikada suyunuzu polarize edebilirsiniz.
Mıknatıslarla manyetize ederek suyu yapılandırma

Elektronik aletlerden gelen zararlı elektromagnetik alanlarla enerjik alanımız etkilenerek bozuluyor ve bu zayıflık da zamanla hastalıklara yol açıyor. Suyu magnetin barındırdığı enerjiye uyumlandırarak, magnetin çıkarıldığı dünyamızın bize sunduğu ve uyumlanmamızın sağlık açısından önemli olduğu esas manyetik alan enerjisine uyumlanmış oluyoruz. Bu bir sağlık magnetini ya da manyetik çubuğu suyunuza yakınlaştırarak ve böylece 5dk bekleterek yapılıyor. Magnetinizin güçü arttıkça manyetize edebileceğiniz suyun miktarı artıyor. Örneğin bu yazıdaki acil yardım kitiniz varsa bu magnetle 5 dakikada 5lt suyu, resimdeki magnetik çubukla 5 dakikada 1 bardak suyu manyetize edebiliyorsunuz.


sürahi içindeki su yapılandırıcı kuvartz, pembe kuvartz ve ametist kristalleri
Su sürahisinin içine kuvartz, pembe kuvartz ve ametist gibi taşlar koyarak suyu yapılandırma

Bu yöntem doğadaki mineral ve kristal taşları kullanarak suya kristal enerjisi yükler ve enerjisini artırır. Sudaki kristaller suyun tadını değiştiriyor, suyu daha severek içmenizi sağlayabilir. Kuvartz taşlarını düzenli olarak 1 kaşık elma sirkesi, az deniz tuzu ve içme suyu karışımında 10dk bekletip, sonra sol elde akan soğuk musluk suyunda arındığını düşünerek temizlemek gerekiyor. Ancak devamlı suda bekleyen taşlar bir süre sonra yeşilleniyor ve pürüzlülerse yosunlar iyi temizlenemiyor. Hiç yapılandırılmış su içmediyseniz farkını tatmak için elinizdeki kristalleri bu amaçla kullanmanızı ve suyunuzun enerjisini arındırmayı deneyebilirsiniz. Su yapılandırıcı kristallerle ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.Dr. Masaru Emoto’nun çektiği su krisallerinin resimleri
Su ile etkileşimde bulunarak suyu yapılandırma

Suyun Mucizesi kitabının yazarı Dr. Masaru Emoto’nun çektiği su kristallerinin fotoğraflarında olduğu gibi müzik dinleterek, yazı yapıştırarak, konuşarak, dua ederek suyunuzu yapılandırabilirsiniz. Emoto’nun yöntemiyle her içtiğiniz bardak suya 3’er kere “Su seni seviyorum, sana saygı duyuyorum, sana teşekkür ediyorum” diyerek içebilirsiniz. Bazı skeptikler söz söylemenin suya etkisine karşı çıksa da, suya iyi niyetler yüklemek bedenimize girdiğinde bize sağladığı faydaları artırıyor. Siz de deneyerek bedeninizdeki farklılıkları gözlemleyebilirsiniz. 


Müziğin suya etkisi
Vorteks şeklinde bir su fıskiyesi
Suyu vorteks şeklinde döndürerek canlandıran blenderlara örnek
Girdap/vorteks şeklinde döndürerek suyu yapılandırma 

Bunun için blenderda suyu döndürenler veya buna özel yapılmış profesyonel elektrikli cihazlar kullanılabilir. Bu yöntemi kullanarak akan su havuzlarını Japon bahçelerinde görebilirsiniz. 
Su yapılandırıcı bir araç
Su yapılandırıcı aracın içinden akan suyun izlediği vorteks
Su yapılandırıcı araçlar kullanarak suyu yapılandırma

Suyu etkili, hızlı ve kolay yapılandırma yöntemlerinden biri de su yapılandırıcı araçları kullanmak. Bu araçlar suyu kaynaktan çıktığı temizliğe döndüren, doğal akış hareketini yaptırarak suyun moleküler açılarında değişikliğe yol açıyor. Bu yeni molekül yapısı sudaki ağır metal, bakteri, parazit ve toksinlerin su moleküllerine tutunmasını engelliyor. Bu araçlar hızlı, kolay, elektriksiz ve bakıma ihtiyaç duymadan ömür boyu size olabilecek en yüksek enerjiyle dolu temiz bir su sağlıyor.


Su yapılandırıcı araçlar için tıklayınız.