Kullanıcıların yorumları


"Enerjik su araçlarından elde taşınabilir ve duş başlığı kullanmaya başlayalı, saçlarımızın gürleştiğini ve dökülmesinin neredeyse durduğunu ve cildimizin pürüzsüzleştiğini farkettik, ben eskisinden çok daha enerjik olduğumu hissediyorum ve bu sene alerji krizleri neredeyse hiç yaşamadım."
Tülin S., Sanat Tarihçisi, İstanbul

"Kayınvalidem sabahları kötüyüm dediğinde cihazdan 5 defa geçirdim suyu verdim iyileşti. Her sabah yaptım şimdi artık daha iyi. Vermeye devam ediyorum. Kayınpederime de veriyorum. Sabah 6 da ağrı sebebiyle gittiğimiz acilde doktorların yaşlı deyip ilaç verip yolladığı durumda yapılandırılmış su ile sorunu çözüyorum. Kendim de içiyorum."
Faruk G., İzmir

"Merhaba, ben Londra’da yaşayan bir sanatçı olarak sise su almam sürekli mümkün olmuyor, ayrıca plastik şişe olayını hiç beğenmediğim için bu taşınabilir su yapılandırıcı birimini iki yıl önce satın aldığım zamandan beri vazgeçemediğim bir ürün oldu. Aynı zamanda Kobalt Su Yapılandırıcı Duş Başlığını da paket halinde aldığım için duştaki su kalitem de değisti. Eskiden duştan sonra vücudumda kırmızı lekeler veya minik kaşıntı belirtileri olurdu, bu sanırım Londra'daki sert su yüzünden. Ve artık bu yumuşak su ile bu kırmızılıklar oluşmuyor ve cildim  elastikiyetini yitirmiyor. Özellikle suyun tadıyla ilgili de birşey eklemek istiyorum. Tadı daha yumuşak ve az metalik geliyor, sanki havalanmış gibi. Masaru Emoto’nun su kristalleri ile ilgili araştırmasını ve çalışmasını biliyorsanız çok mantıklı gelecektir. Tavsiye ederim kesinlikle özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız. Şişe suyu bile yapılandırmak için kullanabilirsiniz, fark ediyor."

Leyla Ü., Sanatçı

"Enerjik su içmeye başladıktan sonra baş ağrılarım artık yok."
Tülay Ö., Eczacı

İÇTEN MİNNETARLIK
Kalbim sizin için çok fazla minnettarlıkla dolu. Evrene her gece sizin için ve Yapılandırılmış
Suyum için teşekkür ediyorum.
TEŞEKKÜRLER PATRİCK!!!
Büyük içtenlıkle,
Kim DeCenzo
MUTLULUK DANSI YAPIYORUM
Çok Mutluyum!!! Artık bedenimde ağrı hissetmiyorum!!! Mutluluk dansı yapıyorum!!!
YAPILANDIRILMIŞ SU HAYAT DESTEKLEYİCİ
Sevgili Patrick,
Seninle Yapılandırılmış Su hakkındaki deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.
Babam 82 yaşında, çok ağır bir kaza ve 4 operasyon geçirmiş olarak ilk defa banyosunu Yapılandırılmış Su ile keyifle yaptı. Uzun süredir ilk defa ağrı hissetmediğini ifade etti.
Kübalı eşimin erkek kardeşi, Yapılandırılmış Suyun tekrar sağlıklı bir iştaha kavuşmasına yardımcı olduğunu ifade ediyor ve bundan çok zevk alıyor.
Yapılandırılmış Suya geçtiğimdenberi, hayatım çok hızlı değişmeye başladı. Herşey hareket halinde. Dün kutularımın üstüne oturmuş, Water Magic Suyun Sihri buluşmasına telefonla katılımda bulunuyordum. Cuma günü güney Fransa’ya taşınmaya hazırdım. Bir yandan çok korkuyordum, bir yandan da kararlı hissediyordum. Yapılandırılmış Suya kendimi bırakarak onun varlığıyla destekleniyorum. Bu maceracı geçişte karşılaştığım her kişiyle onu paylaşıyorum. Kendi doğduğum ülkede uzun süre sürgünde kalmış da, sonunca evime dönüyormuş gibi hissediyorum. Orada düzenli meditasyonlar yapabileceğim, maddi dünyayla ruhsal dünyayı sağlıklı ve dengeli bir şekilde birleştirebileceğim çok değerli bir arkadaşım var.
Bu heyecanlı zamanlarında su dalgalarının ve aktivitelerinin hayatıma gelmesi ve bana destek olduğunu bilmek çok keyifli. Hem maddi olarak, hem de insanı ve enerjik olarak.
Bir sonraki sefere kadar sevgilerimle, 
Rita

ŞAŞIRTICI BÜYÜME!
Bu yaşlı bitki yıllardır burada duruyordu. Yapılandırılmış Su verdikten sonra duvara tırmanmaya başladı. Son yedi yılda bunun dışında hiç bir şey değişmedi.
Maureen
HAVUZUMDA KÖTÜ KLOR ETKİSİ YOK
Herkese açık havuzlara girmeyi klordan dolayı sevmiyorum. Belkide bizim havuzlarımız tüm yıl açık olduğu için, klor seviyesi biraz fazla yüksek olabilir. Bazı arkadaşlarım onlarla su aerobiği yapmam için beni davet ettiler. Onları ziyarete giderken (onlar için biraz su yapılandırmak amacıyla) Taşınabilir Su Yapılandırıcı Birimimi yanıma aldım ve havuza da götürdüm. Halka açık büyük havuzun etrafında yüzerken su yapılandırıcımı etrafımda döndürdüm. Kim bilir belki de suyun daha ipeksi olacağını hissedebileceğimi düşündüm. Duş almaya çıktığımda saçımın halen yumuşak olduğunu farkettim ve vücudumda, saçlarımda veya elbiselerimde her zamanki klor kokusu yoktu. Arkadaşlarım da aynı şeyi kendi üstlerinde farkettiklerini ve bunun genelde deneyimledikleri bir şey olmadığını söylediler. Tamam, bir kaç hafta sonra, adanın o tarafında tekrar bir işim vardı ve aynı derse davet aldım. Bu sefer, arkadaşlarımı görmeyi planlamadığım için, Taşınabilir Su Yapılandırıcı Birimimi yanıma almamıştım. Tüh. Neyse, beni daha sonra öğlen yemeğine çıkarmak istediler. İyi yiyecekleri çok severim ve karşılığında tekrar havuza atlamamı istediler. Ne oldu biliyor musunuz? Havuzun suyu halen yapılandırılmış haldeydi! İpeksi bir su, klor kokusu yok ve klorün etkileri yok.
Başka bir şey: insanların kuşkuculuk arkasında direndiklerini ve çok fazla yapılandırılmış su içtikten sonra bile bir şey hissetmediklerini söylediklerini duyuyorum. Bir kaç arkadaşım da aynısını yapıyor. Onlara yeni bir gıda takviyesi aldıklarında, diyetlerini belirgin bir şekilde değiştirdiklerinde, veya bir enerji terapisi aldıklarında her zaman bir şey hissedip hissetmediklerini soruyorum. Bir çok insan hissetmiyor, fakat sıklıkla hissedemeseler bile onlara yardımcı olduğunu hissettikleri için bu uygulamalarına devam ediyorlar. Ben çoğunlukla pek çok değişimden ve tarzlar değişikliğinden fark hissetmem çünkü zaten çok sağlıklıyım – bu zaten temizlenmiş bir eve temizlikçi almaya benziyor. Çok şükür ki, sezgilerim iyi ve beni yönlendiriyor.
Sevgili Patrick’e çok sevgilerimle,  
Kiko
14 YILLIK ALKOL KRİZİM SONA ERDİ
14 yıl önce çocukluğumdan kalma gizli bir travmayı ortaya çıkardım. Onun yarattığı duygularla başedemeyince kendimi şarap ile uyuşturmaya başladım. Yapılandırılmış Su birimini alınca çok heyecanlandım böylece şarabımı yapılandırabilecek ve içindeki toksinleri nötralize edebilecektim.
İki yıl sonra, duygularımı dönüştürebildim, lise yıllarımdan kalma şortlarımı giyebilecek kadar fazla kilo kaybettim ve artık alkole ilgim kalmadı. Kırmızı şarap içmeyi durdurmayı seçmedim, sadece daha fazla su içmeye başladıktan sonra bu bana daha ilgi çekici gelmeye başladı. Yapılandırılmış Suyun hayatımı ne kadar fazla dönüştürdüğünü anlatsam azdır.
Teşekkürler Evren! 
Adsız
YÜREKTEN MİNNETTARIM
Burnun her iki tarafında sıkı pipo içerlerin pipolarını sürtüp özel bir parlaklık sağladıkları çok ince bir yağ üreten bezler var. Bunların temizliğine kendinizi adamazsanız buradaki gözenekler büyüyebilir hatta tıkanabilir. Bu da bir çok minik siyah noktaya yol açabilir.
82 yıllık hayatımda pek çok kez tırnağımla bu bölgeyı sıyırırsam tıkanmış gözeneklerden bazı maddelerin toplandığını farkettim. Yapılandırılmış Su ile bir kaç aydır duş almama rağmen burnuma yakın olan yerdeki cildimin temiz, pürüzsüz ve yüzümün ve vücudumun geri kalanı gibi parlak olduğunu farkettim. Yapılandırılmış Suya hem içten hem dıştan geçişimin birinci yılında hayatım ve sağlığım tamamen dönüştü.
Şükranla,
Shira Nahari