Su Yapılandırıcı Araçlar
Bu 
Su Yapılandırıcı Birimi:
* Evde içtiğimiz beklemiş damacana sularını canlandırmada, 
* Musluk suyunu yapılandırarak yemek suyu olarak kullanmakta, 
* Sebzelerin üzerindeki zirai atıkları nötralize etmek için yıkama suyunu yapılandırmada, 
* Evdeki süs bitkilerinin suyunu yapılandırmada,
* İnce tarafından nefes çekerek yapılandırılmış nefes almada, böylece yorgunluğunuzu gidermede,
* Vantilatörün önünde tutarak odanızın havasını yapılandırmakta,
* Buzdolabının içine koyarak buzdolabı havasını yapılandırarak yiyeceklerinizin daha uzun dayanmasını sağlamada kullanabilirsiniz.Hangi Su Yapılandırıcı Aracı almalıyım?


Su yapılandırıcı araçları taktığımız her seferinde doğanın suyu eski haline dönüştürebileceği yeni bir enerji hücresi yaratıyoruz. Yapılandırılmış suyu toprağa geri gönderdiğimizde, dünyayı beslemiş ve daha doğal bir hale dönmesi için ona yardım etmiş oluyoruz. 


Bu etkilerinin yanısıra yapılandırılmış su içen kişiler zamanla enerjisi şişelenme ve ulaştırma sırasında çekilmiş  şişelenmiş suyu tercih etmemeye başlıyorlar. Bir kere yapılandırılmış suya alıştınız mı bir daha enerjiden yoksun sulara geri dönüş yapmak istemeyeceksiniz. Böylelikle çöplüklerdeki ve doğaya salınan pet şişelerin azalmasına katkıda bulunmuş oluyoruz. Yapılandırılmış su aynı zamanda ekolojik bir su. 

Kobalt Taşınabilir Su Yapılandırıcı Birim
Taşınabilir Su Yapılandırıcı Birim’i (Portable Unit) su yapılandırıcı araçlar için iyi bir başlangıç sağlıyor. Basit bir aracın size kazandıracaklarını bu videoda izleyebilirsiniz. Bu aracın kullanımıyla ilgili sayfanın başındaki maddeleri okuyabilirsiniz.
Tüm Ev için Su Yapılandırıcı Birim
Tüm Ev için Su Yapılandırıcı Birim (Whole House Unit) evin girişine takılıyor. Bu araç ile 300 metre’ye kadar evin her yerinden musluk, tuvalet, banyo, havuz, bahçeniz varsa buna bağlı sulama sisteminden geçen suları yapılandırabilirsiniz. Böylece içine su giren ev aletlerinizin ömrünü uzatacak, bahçenizin verimini artıracak, bitkilerinizi coşturacak ve sağlığınızı her yönden destekleyecek canlılıkta ve temizlikte bir suya kavuşabilirsiniz. Bahçenizdeki canlılığı artan kelebek, böcek, kedi, tavşan popülasyonundan, bahçenizde yaşayan canlıların ne kadar mutlu olduklarından anlayabilirsiniz. 


Kobalt Su Yapılandırıcı Duş Başlığı
Duş için su yapılandırıcı birim (Shower Unit) duş başlığını duşunuza takarak banyo suyunuzu yapılandırabilirsiniz. Özellikle duşta kızlarım uzun vakit geçirmek isterken klordan ve gelen toksinlerden endişe ediyorsanız bu duş başlığı ile gönlünüz rahat bir şekilde duş alabilirsiniz. Duş suyunu içilecek yumuşaklığa getiriyor, cildiniz daha az kuruyacak ve saçlarınız daha yumuşak olacak. Bu duş başlığı ile suyunuz kaynak suyu tadında ve temizliğinde akıyor, duş yaparken suyunuzu içebilirsiniz bile. 
Evye için Su Yapılandırıcı Birim
Evye için su yapılandırıcı birim (Undersink unit) mutfak lavabosu altına basitçe takılıyor. Bu aracı kullanarak yemekleriniz için kullanacağınız suyu, sebze, meyve yıkama suyunu ve musluktan gelen içme suyunuzu yapılandırabilirsiniz. Eğer musluk suyunuzda borulardan gelen tortular varsa basit bir karbon filtresi ile bu tortuları arındırabilirsiniz. Bir alternatif ve musluk altına ters ozmoz yerine Jivara Mountain Spring ünitesini bağlamak. Tek seferde, seramik filtre, mineral filtresi ve jivara su yapılandırıcı araç ile suyunuzu yüksek enerjili, sağlıklı, mineralli bir kaynak suyuna dönüştürebilirsiniz. Hem de uzun yıllar boyunca yeni yatırım yapmadan. Jivara su yapılandırıcı araçlar bu sayfada gösterilenlerden plastik su yapılandırıcı araçlardan bir yüksek, metalden yapılmış modellerdir. 


Hangi su yapılandırıcının size uygun olduğu konusunda sorularınız varsa enerjiksu@gmail.com adresinden Başak Pirtini'den destek alabilirsiniz. 

Kullanıcı yorumları için tıklayınız. 

Su yapılandırıcıları satın almak için tıklayınız.