Su yapılandırıcı araç satın almaSu yapılandırıcı araçları satın almak ve incelemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Eğer satın alma ve hangi aracı alacağınız ile ilgili sorularınız ve güncel kampanyalar için Başak Pirtini'ye enerjiksu@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Su yapılandırıcı araçlar için Türkçe ana sayfa için tıklayınız.

Taşınabilir su yapılandırıcı ve duş başlığı
Taşınabilir su yapılandırıcı araç ve duş başlığı paketi linki için tıklayınız.  İlk başta almak için taşınabilir su yapılandırıcı ve duş başlığı çok ideal bir seçimdir. Ailenizin sağlığına kesinlikle iyi bir yatırım, tek başına taşınabilir araç fiyatına duş başlığını birlikte alabilirsiniz.NAT su yapılandırıcı araçlar

  NAT araçlarını verip üst model JİVARA alanlardan geri   gelen ve renk kaybı dışında sorunsuz çalışan sağlam   2.el araçlar için tıklayınız.  
               

Ters osmos yerine önerilen Jivara Su Sistemi seramik filtre(10 yıl değişim gerektirmez)+mineral kartuş(bir kaç yıl değişim gerektirmez)+su yapılandırıcı (ömür boyu değişim gerektirmez) satın alma linki için tıklayınız.


The Wellness Enterprise tarafından sunulan NAT, JİVARA ve VİTAJUWEL tüm su yapılandırıcı araçların satış sayfası için tıklayınız.

Su yapılandırıcı araçlarla ilgili Türkçe altyazılı videolar için tıklayınız.

Yapılandırılmış suyun bilimi ile ilgili İngilizce sayfalar için tıklayınız.