Yapılandırılmış su nedir?YAPILANDIRILMIŞ SU = ENERJİK SU

Yapılandırılmış su, bir suyun kaynağından çıktıktan sonra bekleyerek, çeşitli kimyasallara ve enerjilere maruz kalarak kaybettiği doğal enerjisinin suya geri kazandırılmış halidir. 

Gerçekten sağlığınızı düşünüyorsanız doğada kendiliğinden oluşmayan alkali suyu ve ters ozmoz suyunu tüketmek yerine, doğanın yarattığı akarsular, nehirler, şelalelerden akan uygun pH değerlerindeki suyu içerek iç dengemize tekrar kavuşmalıyız. Bunu sağlayan yapılandırılmış suyu bir ömür boyu tüketebilirsiniz. 

Yapılandırılmış su araçları suyun özel geometrik şekiller çizerek aynen dağdaki akarsular gibi akmasını sağlar. Kimyasını etkilemek yanında suyun enerjisini de yeniler. Özellikle insanların quantum fiziği hakkında bir çok yeni bilgi keşfettiğini ve herşeyin aslında enerji olduğunu anlamaya başladığımızı düşünelim. Aslında biz de suyuz. Bu durumda içtiğimiz suyun da enerjisi olması, canlı olması gerekmez mi?

Yapılandırılmış Su, suyun dağıtımında ve tüketiminde yeni bir çağ açıyor.  Suyunuzu su yapılandırıcı araçlarla yüksek enerjili bir su haline getirebilirsiniz. Yapılandırılmış su araçları tek seferlik alınır, ömür boyu bakıma ihtiyaç duymaz, ömürboyu garantili ve ek parçaya ihtiyaç duymadan kullanılabilir. Bu sayede harcamanıza karşılık katma değeri yüksek olan bir iştir. Bu araçlardan geçirilen herhangi bir su enerjik ve sağlıklı içme suyuna dönüşür.


Yapılandırılmış suyun, musluk suyu ve şişelenmiş sudan farklı özellikleri: 

* Vücudunuz için daha güvenli, tüm toksinleri nötralize eder. (bunun hakkındaki bilimsel raporu buradan inceleyebilirsiniz) 
* Daha iyi hidrasyon sağlar, yüzey gerilimi azalan su hücrelerinize daha iyi nüfus eder, böylece cildiniz daha yumuşak, ipeksi olur.
* Yüksek canlılık sahibi, suyunuzun enerjisinde ölçülebilen bir artış olur.
* Uzun vadeli kullanımını hesaplayınca fiyatı makul, para biriktirmenize olanak sağlar.
* Dünyanın kaynaklarını yenilemeye yardımcı olur. İnsanlar deneyimledikçe ve enerjik suyun enerjisini hissettikçe başka bir şey içmek istemiyorlar. Şişelenmiş suya ilgi azalıyor. Daha fazla yapılandırılmış su yaratıldıkça, bir kısmı tekrar toprağa geri döner ve oradaki suyu da etkiler. Bu devam ederek çoğalırsa dünyadaki suların tümü bir süre sonra kirletilmemiş, oynanmamış haline geri dönebilir.

Yapılandırılmış suyu çeşitli araçlar kullanarak elde edebilirsiniz. Yapılandırılmış su insanlar, bitkiler ve hayvanlar üzerinde çok büyük etkiler yaratır.


Yapılandırılmış suyun tarım ürünlerine etkisi

Enerjik Su gurusu Patrick Durkin tarafından çocuklarıyla çektiği bu ilk fotoğraf kendi bahçesindeki mısırları gösteriyor. İkinci fotoğraf ise aynı sokaktaki bir çiftlikte aynı gün çekilmiş. Sezon sonunda bahçesindeki mısırlar yaklaşık 3.6 metre (çifliktekilerden 1.2 metre daha uzun) oluyorlar. Ürünü o kadar fazla oluyor ki bir kısmını kapısı önüne açtığı masada dağıtmaya başlıyor. Yapılandırılmış suyun bir çilek tarlasındaki verimi artırma etkisini görmek için bu linkteki videoyu izleyebilirsiniz.Yapılandırılmış su sadece insanlara değil, bitkilere, hayvanlara da çok iyi geliyor.Yapılandırılmış suyun farkı
Yapılandırılmış suyu kullanmaya devam ettikçe, duş aldıktan sonra cildinin daha iyi hissettiğinizi, eskiden su içmede zorlanırken yapılandırılmış suyu her gün kolaylıkla hedeflediğiniz miktarda içebildiğinizi farkedebilirsiniz. Ayrıca;
  • Yapılandırılmış havuz suyunda yüzen kişilerin gözleri kızarmıyor, klordan rahatsızlanmıyorlar, ya da havuzu tamamen su yapılandırıcı araçlarla temizliyorlar,
  • Yapılandırılmış su içen kişiler daha enerjik hissediyorlar,
  • Yapılandırılmış su ile sadece bir kaç kez sulama yapınca çiftçiler ürünlerindeki dramatik değişimi görüyorlar.

Yapılandırılmış suyun bilimi için tıklayınız.

Su yapılandırıcı araçlar için tıklayınız.